Перница за бебе – Magniflex

3000 ден

Идеална поддршка за вашите најмили додека спијат.

Се препорачува за бебиња 12+ месеци

Category:

Description

Бебешката перница од италијанскиот бренд Magniflex е идеална поддршка за вашите најмили додека спијат. Патентираната мемори пената е дизајнирана да даде соодветна поддршка на вратот, главата и рамењата. Специјалниот дизајн со дупчиња низ целата површина на перницата, дозволува воздухот да циркулира низ перницата, со секое движење на главата.

Целата перница е обвиена со заштитна навлака, која дополнително го зголемува нивото на хигиена на самата перница.

За бебиња 12+ месеци

Additional information

Dimensions 50 × 26 × 5 cm
Состав

патентирана мемори пена

Customer Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Перница за бебе – Magniflex”

Your email address will not be published. Required fields are marked *